Facebook Twitter YouTube SiteMap
POL / ENG
Jesteś tutaj: O firmie

O firmie

Firma Beniamin istnieje od 1994r.Dysponujemy:maszyną rolową do druku fleksograficznego, dwiema maszynami arkuszowymi drukującymi marki Heidelberg w formacie B1,sześciokolorową z wieżą lakierującą oraz systemem RSP dedykowana do druku kartonów i czterokolorową z odwracaniem arkusza SW 2+2. Maszyny wyposażone są w urządzenia do kontroli jakości druku, na bieżąco dokonując pomiarów i korygując ustawienia. Nasz park to również maszyny do uszlachetniania , to jest do lakierowania UV, foliowania oraz dwa urządzenia sztancujące w formacie B1 wraz z możliwością tłoczenia i oczyszczania arkuszy, wklejarkę do okienek i dwie sklejarki do opakowań w tym jedną sześciopunktową. Drukarnia Beniamin na przestrzeni ostatnich lat stała się wiodącym producentem w branży opakowaniowej i papierniczej. Park maszynowy i wysokie przygotowanie jego operatorów sprawia, że wszystkie prace wykonywane są w krótkim czasie i z największą dokładnością. Wybierając drukarnię BENIAMIN wybierają Państwo połączenie wiedzy i doświadczenia zespołu ludzi z nowoczesnym sprzętem i nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi, wśród nich:
• Zadawanie zapytań przez internetowy interfejs,
• System zarządzania przepływem zleconej pracy (Workflow)
• Profesjonalny program do kalkulacji przez Internet, dzięki któremu informację o cenie otrzymają Państwo w krótkim czasie,
• Dział technologiczny, który służy doradztwem dla Klientów i nadzorem w procesie produkcji,
• System proofingu (EFI),
• Color Management - zarządzanie kolorem na wszystkich etapach produkcji
• System zarządzania produkcją online i monitorowania przebiegu realizacji zlecenia produkcyjnego.
• Naświetlarnia CTP
• Pracujemy na profilu Fogra 39L
• Posiadamy certyfikat FSC
Cechuje nas doskonała jakość i szybkie terminy realizacji. Posiadamy również rozwiniętą bazę kooperantów. Procedury Biura Obsługi Klienta gwarantują optymalizację szybkości i pewności, że praca zostanie wykonana zgodnie z Państwa oczekiwaniami, nie pozostawiając miejsca na pomyłki czy błędy wynikające z niezrozumienia szczegółów technicznych Państwa zapytania/zamówienia.

Firma Beniamin Sp. z o.o. Sp. k., idąc naprzeciw wymaganiom Klientów, dzięki realizacji projektu RPO 5.2.2. Wsparcie inwestycji przedsiębiorstw pod nazwą: "Stworzenie linii technologicznej zapewniającej ciągłość technologiczną produkcji opakowań" (nr projektu: RPKP.05.02.02-04-069/14; umowa o dofinansowanie nr: UDA-RPKP.05.02.02-04-069/14-00, pragnie zaoferować Państwu ulepszoną ofertę opakowań, która spełni Państwa oczekiwania.
Dzięki zakupionym w wyniku realizacji projektu maszynom udoskonaliliśmy jakość wydruków, począwszy od naświetlania płyt offsetowych (Ctp), dzięki czemu Państwa pracę będą zawsze powtarzalne, a jakość wydrukowanych prac będzie na najwyższym poziomie.
Dodatkowo, nowe maszyny pracując ze zwiększoną wydajnością, pozwalają Nam szybciej realizować zlecenia. Dzięki temu, czas wykonania usługi został skrócony prawie o 50%.
Dzięki nowoczesnym maszynom, poprawiliśmy też jakość i estetykę opakowań.
Przy sztancowaniu i klejeniu opakowań jest teraz znacznie mniejszy odpad produkcyjny, co wskazuje na znaczną poprawę ekonomii, czyli zminimalizowanie kosztu produkcji, a tym samym niższej ceny dla Klienta.

Dodatkowo do Naszej oferty wprowadziliśmy nowe usługi:
- możliwość wykonywania kopert CD oraz harmonijkowych
- możliwość wykonania opakowań z czterema i sześcioma miejscami klejowymi
- możliwość wykonania opakowań stożkowych
- możliwość wykonywania opakowań o wielkości wykroju do 1000 mm


  

 
 
Partnerzy